На Харківщині шахрай продав чужий будинок за 200 тисячЗа даними слідства, чоловік, який раніше вже неодноразово притягався до кримінальної відповідальності, у тому числі за майнові злочини, маючи незняту і непогашену судимість, знову порушив закон.

У червні цього року підозрюваний познайомився з жінкою, яка йому розповіла, що має на меті придбати приватне домоволодіння. Зловмисник швидко зорієнтувався, побачивши можливість для наживи, і повідомив, що якраз має знайомих, які продають будинок, розташований в одному із селищ Богодухівського району, за 200 тисяч гривень, повідомляє прокуратура Харківської області.

Підозрюваний повідомив потерпілій, що наразі в цьому будинку проживають люди, тому внутрішню обстановку показати немає можливості, але показав будівлю з вулиці.

У подальшому, використовуючи психологічні прийоми і маніпулюючи, шахрай під різними приводами висловлював необхідність передати йому гроші то у якості завдатку, то для переоформлення документів. Потерпіла, довіряючи «продавцю», перераховувала гроші на рахунок підозрюваного частинами.

У такий спосіб зловмисник ошукав свою жертву на майже 200 тис. грн.

За процесуального керівництва Богодухівської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру 41-річному чоловіку за фактом шахрайства, вчиненого повторно (ч. 2 ст. 190 КК України).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW