Що робив у Львові Борис Джонсон, - ФОТО, ВІДЕОКолишньому главі Британського Уряду ще у жовтні минулого року надали звання «Почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка». Сьогодні він відвідав університет, щоб отримати це почесне звання особисто, а ще – поспілкувався з ректорами університетів та студентами, які навчаються на Львівщині.

А також наголосив, що після повернення до Великої Британії знову наполягатиме на військовій підтримці для нашої держави, повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Doctor Honoris Causa – це найвище почесне звання Львівського національного університету імені Івана Франка, яке присвоюють громадським, державним і релігійним діячам, політикам, вченим України та світу за значний внесок у розвиток науки, освіти, культури і духовності.

"Пишаємось, що частиною академічної спільноти Львівського університету стала така Людина. Ваше ім’я викарбуване на Алеї сміливості у Києві, воно також у наших серцях. Дякуємо за все, що ви зробили для України, її оборонців та громадян. Дякуємо за те, що не втомлюєтесь закликати світ підтримувати нашу державу", - підкреслив Козицький.

Борис Джонсон сьогодні також вшанував новітніх Героїв – українських воїнів, що поклали своє життя у боротьбі з російським агресором. Він поклав квіти до могил військових на Личаківському кладовищі та запалив лампадки у пам'ять про мужніх воїнів. Також відвідав Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні, де вшанував подвиг полеглих Героїв, завітав у центр реабілітації НЕЗЛАМНІ, де поспілкувався з хлопцями-військовими, які зараз проходять реабілітацію.

Крім того гість відвідав Ратушу та залишив запис у Книзі почесних гостей Львова. “Надзвичайно бачити жертовність людей цього прекрасного міста Львова та хоробрість і витривалість усієї України. Весь світ у боргу перед вами - і ви переможете! Слава Україні!”, - написав у Книзі почесних гостей Львова Борис Джонсон.

Під час розмови з міським головою Львова Андрієм Садовим Борис Джонсон цікавився, які настрої панують в Україні щодо війни, та висловив глибокий жаль, що українці мусять платити таку високу ціну за незалежність.

"Ми маємо давати більше зброї, більше підтримки. Світ має активніше допомагати вам. Адже тут все очевидно, кому варто допомагати. Від нашої допомоги залежить, скільки українців загине через цю війну. Вам треба більше, і треба сьогодні, не завтра. Знаю, що ви переможете", - сказав Борис Джонсон.

Він також поділився, що в Україні був уже багато разів. Однак переважно це був Київ та Київська область. До Львова він завітав вперше і місто йому дуже сподобалось.

Особливо увагу гостя привернув Фермерський ярмарок, який щовихідних працює на площі Ринок. Він зауважив, що це такий відгомін мирного життя і це дуже важливий елемент, який демонструє, що українці продовжують жити.

Нагадаємо, колишній прем'єр-міністр Великобританії приїхав в Україну вчора, 8 вересня. Спершу він у Києві взяв участь у форумі Ялтинської європейської стратегії (YES) та зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським.

Джонсон завжди публічно підтримував Україну. Він є одним з найбільш принципових противників російського вторгнення. Вже 6 березня 2022 року тодішній прем'єр-міністр Великобританії заявив, що світові лідери повинні докласти всіх зусиль до гарантування, що жахливе вторгнення росії в Україну припиниться.

«Путін повинен зазнати поразки, і його поразка у цьому акті агресії повинна бути видима», —сказав тоді Борис Джонсон.

На посаді прем'єр-міністра він надавав нашій країні всебічну підтримку. Політик один із перших відвідав Україну у 2022 році. Борис Джонсон неодноразово наголошував на героїзмі українців і акцентував, що повільна реакція світу на анексію Криму 2014 року була величезною помилкою.

Чому цей візит важливий зараз і саме для Львова?

Борис Джонсон вже неодноразово приїжджав в Україну саме тоді, коли їй була необхідна підтримка саме зараз. Згадаємо, під якою потужною інформаційною атакою ми перебуваємо останні місяці. Лише кілька тез, які педалюються спікерами з різних країн та установ, що розлітається по західних та національних ЗМІ як гарячі пиріжки:

Український наступ забуксував, все йде повільніше ніж потрібно, Україна нездатна перемогти на полі бою росію;

Західні партнери незадоволені рівнем прозорості використання наданої зброї, вона використовується не так, як треба, тому мають місце великі втрати;

Відновлення роботи "зернового коридору" можливе тільки за згодою росії і за умови поступок України у мирних переговорах.

І це лише те, що лунає майже безперервно. В такого пропагандистського інформаційного "шуму" є одна загрозлива для України властивість: суспільство, медіа, політичні кола починають звикати до повторів таких брехливих тез і вони ніби "легалізуються", стають "правдою", коли адресати інформаційної атаки вже забувають, а з чого саме все почалося.

Тим більше, що постійно та "несподівано" трапляються відволікаючі від головної думки – впевненості у перемозі України – події. Наприклад, у зручний час оприлюднена "зрада" Ілона Маска, який нібито дав наказ залишити без зв'язку українські безпілотники, які якраз атакували об'єкти у Криму. Або визнання імперської величі росії з боку Папи римського, чи незрозумілий жест у стилі "любі друзі" з боку Реджепа Ердогана під час його візиту до москви на зустріч з путіним та висновок: "миру не буде".

Навмисно чи ні це роблять селебріті, можновладці та медіа – вже не грає ролі, бо колективний кремль використає цей ресурс для пропаганди у власних інтересах, у той час, як Україна позбавлена можливості створювати інформаційний вплив для самозахисту у таких масштабах із залученням спікерів такого рівня.

Саме тому Борис Джонсон у Києві та Львові під час чергового наступу російської пропаганди ніби каже: хлопці, все гаразд, адекватний Захід з вами, разом до Перемоги!

Хтось зауважить: це надто просто, шкільний рівень. Може й так, але дуже важливо тут і зараз.

У тому числі саме для Львова, який, нагадаємо, швидко перетворюється на мілітарний тил країни сьогодні, та одну з основ його ВПК у майбутньому. Моральна стійкість місцевого населення для цього дуже важлива. І Джонсон тут – чудовий енерджайзер.

Читайте також: До Львова завітав Борис Джонсон, - ФОТО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW