У полтавському «Дія.Бізнес» для переселенців провели курс «Як стати успішним СММ-менеджером»7 та 8 вересня у центрі підтримки підприємців «Дія. Бізнес Полтава» провели вже четвертий навчальний курс для внутрішньо переміщених осіб. Цього разу впродовж дводенного інтенсиву їм розповідали про те, «Як стати успішним СММ-менеджером».

- Даний проект ми проводимо при фінансовій підтримці компанії GIZ та урядів Німеччини та Швейцарії. Проект довготривалий і спрямований на те, щоб полегшити інтеграцію внутрішньо переміщених осіб на Полтавщині. В рамках проекту із липня по жовтень ми проводимо кілька навчальних курсів, у яких допомагаємо ВПО прокачати свої здібності, набути нові знання і влаштуватися на роботу, - розповідає Ольга Чернявська, продакт-менеджерка центру підтримки підприємців «Дія. Бізнес Полтава».

У липні провели перший курс, під час якого навчали учасників професії фотографа. Другий курс пройшов у серпні і зі слухачами ділилися знаннями, які потрібні для оволодіння професією дизайнера-ілюстратора.

У полтавському «Дія.Бізнес» для переселенців провели курс «Як стати успішним СММ-менеджером», фото-8

У серпні «Дія.Бізнес» провела курс для діючих підприємців, щоб допомогти їм масштабувати свої бізнеси.

У полтавському «Дія.Бізнес» для переселенців провели курс «Як стати успішним СММ-менеджером», фото-9

Цього разу навчають тому, як стати успішним СММ-менеджером. А у вересні проведуть іще один начальний курс: 28-29 вересня слухачам розкажуть про те, «Як стати таргетологом».

Логічним завершенням навчальних програм стане ярмарок, який пройде у «Дія. Бізнес» 13-го жовтня. На нього запросять підприємців, які шукають людей, та усіх учасників, які пройшли навчання у «Дії». Допоможуть їм створити своєрідну колаборацію та стати корисними одне для одного.

У короткій перерві між заняттями нам вдалося поспілкуватися зі спікеркою та дізнатися враження про отриману інформацію від однієї зі слухачок курсу.

- У СММ я працюю близько трьох років, з них – близько 2,5 років у агенції «MOVE». Сьогоднішня лекція більше спрямована на людей, які бажають опанувати СММ з нуля. Я відверто розповідаю їм про плюси та мінуси професії, намагаюся показати їм важливі нюанси, якісь маленькі секретики, які допоможуть на початку шляху. Якби мені у свій час хтось це розповів, мені справді було б легше. Запитань учасники курсу мають багато. Цікавляться усім: як почати роботу? Чи можуть вони працювати без агенції, самостійно, або, навпаки, як працювати у команді? Запитую щодо своїх проектів (у декого вони вже є). Дехто цікавиться, як розвивати свою власну справу, оскільки тут є і власники бізнесу, - розповідає Катерина Рязанцева, Team Leader агенції MOVE.

У полтавському «Дія.Бізнес» для переселенців провели курс «Як стати успішним СММ-менеджером», фото-10

Спілкуємося ми також із Анею, яка після початку повномасштабного вторгнення переїхала із Києва до батьків – у село на Полтавщині. Пояснює – зробила це із міркувань безпеки, тому що у столиці, все ж таки, вищий ризик обстрілів. На курс прийшла, тому що вже мала досвід відвідин занять від «Дія. Бізнес» і залишилася задоволеною

- Я вже була на тренінгові в Дії «Бізнес-кемп». Ми тоді пройшли шістнадцять півторигодинних лекцій за чотири дні. Тому я вже знаю, що спікери тут дійсно класні. Після переїзду із Києва мені хотілося зайнятися чимось новим, щоб якось монетизувати свій час. Мені здається, СММ – це прикольна штука, щоб заробляти віддалено, із дитиною. Я вирішила витратити два дні свого часу, щоб отримати класну інформацію і зрозуміти, чи це взагалі моє. Які враження? Це було супероб’ємно! Я не думала, що у такий короткий час зможуть вмістити так багато корисного. До початку курсу я переймалася, що інформація буде занадто тяжка для сприйняття. Але спікер дає нам дуже зрозумілу та цілісну інформацію. Можу сказати, що у мене вже є уявлення про СММ і я розумію, що хотіла б цим займатися, - говорить Аня.

У полтавському «Дія.Бізнес» для переселенців провели курс «Як стати успішним СММ-менеджером», фото-11

У «Дія. Бізнес» нагадують, що проводять навчальні курси не лише для внутрішньо переміщених осіб. Полтавців також запрошують на корисні та цікаві лекції, тренінги, воркшопи та нетворкінги, які проводять кожного робочого дня у вечірньому форматі із 18:00 до 20:00.

Приміром, 13-го вересня о 18:00 Катерина Старовицька, маркетологиня, експертка з просування особистих брендів та бізнесів прочитає лекцію на тему «Особистий бренд для бізнесу». Участь є безкоштовною але потрібно попередньо зареєструватися. Реєстрація на захід та більше анонсів від «Дія. Бізнес» - на сторінці у соціальній мережі Facebook.

У полтавському «Дія.Бізнес» для переселенців провели курс «Як стати успішним СММ-менеджером», фото-12

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW