36 років тому з Миколаєва у навколосвітню подорож вирушила яхта "Ікар", - ФОТОЯхта Миколаївського кораблебудівного інституту вирушила у першу навколосвітню подорож серед яхт в радянський період - 9 вересня 1987.

Подорож тривала 327 днів, до 30 липня 1988 року, передає 0512.

“Ікар” спочатку проектувався для навколосвітньої подорожі та її робили з великим запасом міцності. Проєкт яхти створювали в інституті кораблебудування (нинішній НУК), тому її збереження – справа честі для всього навчального закладу.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

За словами членів екіпажу яхта і проектувалась лише для однієї грандіозної подорожі. Проектування розпочалося у 1978 році, його здійснювали студенти двох випусків, головним конструктором був майбутній капітан Борис Немиров.

Екіпаж яхти. Фото з відкритих джерел

Екіпаж яхти. Фото з відкритих джерел

“Ікар” – це сталевий двощогловий вітрильник, призначений для навчальних, спортивних та туристичних плавань, а також судової практики невеликих груп студентів та виконання науково-дослідних робіт. Довжина яхти – 16 метрів, площа вітрил – 150 квадратів, осаду – 2,55 метрів, повна водотоннажність – 27,5 тонн. У судна є допоміжний двигун потужністю 25 кінських сил.

Більше про навколосвітню подорож миколаївської яхти ви можете почитати у матеріалі 0512. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW