Верховний Суд скасував рішення на користь заводу Коломойського у справі ПриватБанку17 травня Верховний Суд скасував рішення на користь заводу дніпровського підприємства Ігоря Коломойського у справі ПриватБанку. Було направлено позов Нікопольського заводу феросплавів (НЗФ) на новий розгляд.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Верховний суд частково задовольнив касаційну скаргу ПриватБанку за позовом (НЗФ), скасувавши рішення попередніх інстанцій на користь Коломойського.

"У цій справі НЗФ вимагає припинення зобов’язань за чотирма кредитними договорами із ПриватБанком, посилаючись на начебто його повне та належне виконання. Мова йде про кредит, що є елементом складної схеми виведення коштів, яка наразі досліджується Канцлерським судом штату Делавер (США), внаслідок впровадження якої ПриватБанк зазнав багатомільйонної матеріальної шкоди.

Як вже наголошував ПриватБанк, колишні власники використовують рішення українських судів у цій справі з метою обґрунтування нібито неможливості розгляду американського та ізраїльського позовів ПриватБанку судами відповідних країн, а також неможливості розгляду американськими судами позовів Міністерства юстиції США про цивільну конфіскацію активів, набутих злочинним шляхом", - йдеться в повідомленні.

У ПриватБанку нагадали, що після націоналізації держбанк ініціював судові позови проти своїх колишніх власників, Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, у різних юрисдикціях, зокрема у Великій Британії, США, на Кіпрі та в Ізраїлі, "у зв’язку зі схемами розкрадання, що призвели до заподіяння ПриватБанку багатомільярдних збитків".

Зазначається, що з 2020 року позичальники, пов’язані з колишніми власниками, подали понад 200 позовів до ПриватБанку (які відтоді були об’єднані в 14 проваджень), вимагаючи визнання того, що їхні кредитні договори з ПриватБанком були припинені належним виконанням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW