Резніков з відзнаками приїхав до Дніпропетровщини: кого він нагородивСьогодні з неоголошеним візитом прибув до Дніпропетровщини міністр оборони України Олексій Резніков. У Криворізькому районі він нагородив відзнаками МОУ - нагрудним "Знаком пошани" місцевих мешканців, які своєю працею та відданістю країні, допомагають наближати перемогу.

Про це повідомив начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко.

Відзнаки отримали зокрема Зеленодольський міський голова Дмитро Невеселий, Карпівський сільський голова Степан Олійников, голова Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради Катерина Мурашова та інші мешканці Криворізького та Нікопольського районів.

Резніков з відзнаками приїхав до Дніпропетровщини: кого він нагородив, фото-1

Нагороду було присвоєно озеленювачу дільниці озеленення Металургійного району міста Кривий Ріг Валентину Смірнову, на жаль, посмертно.

Також було вручено відзнаки Міністерства оборони України - медаль "За сприяння Збройним Силам України", зокрема приватному підприємцю Миколі Іщенку, старшому сержанту служби ДСНС Василю Музиченку та іншим співробітникам служби ДСНС, лікарям, підприємцям.

Олексій Резніков зазначив, що нині в усьому світі захоплюються тим, як українці та українки протистоять російській агресії, захищаючи свободу, незалежність своєї країни та нації.

"Пишаємося кожним і кожною, хто робить внесок у наближення перемоги України у війні зі злом. Важливий кожен крок - великий чи малий, - головне не зупинятися, вірити в міцність наших Збройних Сил та незламність і рішучість нашого Президента! І перемога буде за нами в 300%", - сказав Резніков.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW