У тимчасово окупованих містах Запоріжжя з’явилися вулиці Дмитра “Да Вінчі” КоцюбайлаНа тимчасово окупованих територіях Запорізької області почали з’являтися вулиці Героя України Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла.

Про це у facebook повідомили активісти руху опору “Жовта стрічка”, пише Галка.

Завдяки активістам руху та небайдужим громадянам почали з’являтись перші вулиці Дмитра Коцюбайла – командира 1 ОМБ «Вовки Да Вінчі» ЗСУ.

“Боротьба за кожне українське місто продовжується, вулиця “Да Вінчі” на вулицях тимчасово окупованих міст лякає ворогів й нагадує окупантам та колаборантам, що їхній час спливає. Закликаємо людей на ТОТ долучатися до акції через чат-бот “Разом” та перемалювати нав’язані окупантами російські назви вулиць на «вул. Дмитра Коцюбайла»”, – закликають активісти.

Дмитро “Да Вінчі” Коцюбайло народився 1 листопада 1995 року в селі Задністрянському поблизу Бурштина. Прикарпатець став першим в історії незалежної України добровольцем, якому надали звання Героя України.

На фронт він пішов просто з Майдану у 18 років, кинувши навчання в художньому коледжі. У 21 рік став наймолодшим командиром 1-ї штурмової роти ДУК “Правий сектор”.

У 2021 році президент Володимир Зеленський надав Дмитру Коцюбайлу звання Героя України та вручив орден «Золота Зірка».

“Да Вінчі” довший час був лідером підрозділу “Вовки Да Вінчі”. Згодом – командиром батальйону у 67 бригаді ЗСУ.

Дмитро Коцюбайло загинув 7 березня у бою під Бахмутом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW