Пам’яті сержанта Андрія Лінійчука на псевдо «Кельт» – найбільш результативного зенітника у ЗС УкраїниПам’яті сержанта Андрія Лінійчука на псевдо «Кельт» – найбільш результативного зенітника у ЗС України!

В боях за Україну загинув легендарний зенітник «Кельт», який збив найбільшу кількість засобів повітряного нападу противника у Збройних Силах України!

Ім’я воїна 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України сержанта Андрія Лінійчука на псевдо «Кельт» вже вписане у військову історію не лише України, а й Великої Британії.

Адже саме він був першим, хто здійснив бойове застосування переносного зенітно-ракетного комплексу «Martlet» — модифікації «Starstreak».

Десантник став найрезультативнішим зенітником Збройних Сил України. 16 «Орланів», 1 «Zala» та навіть бойовий вертоліт Ка-52 – усе це на рахунку повного кавалера ордена «За мужність» Андрія Лінійчука.

Хлопець родом з Любарщини, що на Житомирщині. Він ще зі шкільних років визначив для себе: після здобуття цивільної освіти обов’язково піде до Збройних Сил, аби захищати країну.

Тож одразу по отриманні ступеня «бакалавра» з лісівництва у Поліському університеті, «Кельт» влітку 2020 року підписав контракт із 95-ю бригадою ДШВ. Початок повномасштабного наступу росіян він зустрів під Горлівкою на позиціях ЗРК «Стріла», у розрахунку якої тоді працював.

Під час запеклих боїв з російськими окупантами Андрій двічі був поранений і кожен раз не міг дочекатися, коли закінчиться лікування, щоб повернутися до побратимів. На жаль, під час чергового ворожого обстрілу він загинув.

«Андрія нам буде не вистачати. Він став нам братом. Його наполегливість і відповідальність були для нас прикладом, а почуття гумору – розрадою під час бойових виходів. Ми обов’язково помстимося за смерть Андрія», - розказав побратим загиблого воїна Олександр.

В боях за Україну - ми втратили побратима та справжнього Аса! Однак справа його - буде ще довго жити! Його вихованці - будуть так само охороняти небо та знищувати ворожі повітряні цілі!

Друже, твоя справа буде продовжена! Українське небо завжди буде під надійною охороною та обороною!

Вічна пам‘ять Герою, який віддав своє життя за Батьківщину!

Служба зв'язків з громадськістю 95-ї

окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

Пам’яті сержанта Андрія Лінійчука на псевдо «Кельт» – найбільш результативного зенітника у ЗС України, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW