У разі аварії на ЗАЕС гуманітарна місія там буде неможливою - Червоний ХрестУ разі аварії на ЗАЕС гуманітарна місія там буде неможливою - Червоний Хрест, фото-1

Аварія може призвести до катастрофічних та довгострокових наслідків для мільйонів людей та довкілля.

Голова Міжнародного комітету Червоного Хреста Роберт Мардіні закликав припинити бойові дії біля окупованої російськими військовими Запорізької атомної електростанції, попередивши, що у разі аварії організація не зможе здійснити там гуманітарну місію.

Про це повідомляє агентство Reuters.

"У разі ядерного витоку буде важко, якщо не неможливо, надати гуманітарну допомогу... І саме тому бойові дії мають припинитися", - сказав Мардіні.

За його словами, у разі виникнення аварії на ЗАЕС, мало хто зможе зменшити жахливі наслідки цього. Аварія може призвести до катастрофічних та довгострокових наслідків для мільйонів людей та довкілля.

"Сценарій може бути масштабним інцидентом, і мало хто може зробити, щоб пом'якшити жахливі наслідки цього", - сказав він.

При цьому Мардіні додав, що МКЧХ не роздавав йодні пігулки людям, які перебувають поблизу ЗАЕС, щоб не сіяти паніку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW