Шестеро закарпатців вдавали грибників, щоб пробратися у РумуніюЧергову групу осіб чоловічої статі, які намагались утекти від мобілізації затримали прикордонники відділення «Богдан» Мукачівського загону.

Шістьох мешканців Тячівщини наряд помітив неподалік від урочища Щауль, що на Рахівщині учора ввечері. Чоловіки прямували у бік кордону з Румунією та, побачивши прикордонників, спробували втекти. Кілька попереджувальних пострілів охоронців кордону, змусили чоловіків змінити свої наміри та зупинитися. Перебування у прикордонні затримані пояснили бажанням назбирати грибів, проте звичних для грибників атрибутів у вигляді корзин чи відер вони не мали, проте мали при собі і закордонні паспорти, і ковід-сертифікати європейського зразка і змінний одяг.

Для з’ясування усіх обставин правопорушення горе-грибників доправили до прикордонного підрозділу де на них склали протоколи про вчинені правопорушення. Крім того, на адресу Рахівського відділення поліції було направлено повідомлення про виявлення ознак злочину передбаченого ст.336 Кримінального Кодексу України «Ухилення від призову за мобілізацією».

Загалом на Закарпатті на ділянках Мукачівського та Чопського прикордонних загонів прикордонники у серпні виявили та затримали майже 700 чоловіків, які намагались незаконно покинути територію України.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW