На Одещині незаконно було передано в безоплатне користування щонайменше п'ять штучних водойм, - ФОТОКілійське міжрайонне управління водного господарства передало в безкоштовне користування водойми під виглядом договорів з біологічного очищення цих водойм.

Про це повідомила пресслужба Одеської обласної прокуратури. 

Прокурори Одещини встановили, що у 2020 році Кілійське міжрайонне управління водного господарства під виглядом договорів з біологічного очищення водойм передало у безоплатне користування суб’єктами господарювання штучні водойми загальною площею водного дзеркала 683,4 га, у тому числі канал "Дунай-Сасик", Козійське, Нерушайське, Кагачське та Дмитрівське водосховища.

За умовами цих договорів суб’єкти господарювання отримали в безоплатне користування водойми терміном до 2040 року. При цьому, протягом усього часу вони мають право на вилов рибних ресурсів.

Таким чином, закріплюючи в укладених договорах удавану мету - очищення водойм від надлишкової кількості водної рослинності, Кілійське МУВГ фактично безкоштовно передало водойми для здійснення господарської діяльності (вирощування риби та раків).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW