Окупанти готуються евакуювати з території Запоріжської АЕС співробітників "росатому"На Запорізькій атомній електростанції проводиться підготовка до евакуації в Мелітополь співробітників "росатому". Щоб уникнути паніки серед працівників станції підготовка проводиться приховано. Евакуація проходитиме у супроводі підрозділів "росгвардії", які о 7.00 колоною вирушили з Мелітополя в напрямку Енергодару.

Як повідомляє ГУР Міноборони України, зі слів співробітників "росатому" стало відомо, що у разі прибуття на ЗАЕС Місії МАГАТЕ, частину персоналу не буде допущено на територію станції.

Наразі на ЗАЕС вже склалась критична ситуація через те, що окупанти не допускають на територію частину співробітників. Зокрема, персонал, що відповідає за пожежну безпеку.

Нагадаємо, зранку 1 вересня Енергодар, місто-супутник Запорізької атомної електростанції, піддався обстрілам з боку окупаційних військ. Над містом працювала група російських ударних вертольотів К-52, які завдавали ударів по житлових кварталах. 

Начальниця управління охорони здоров'я міської ради Ірина Шамрай заявила, що у Миколаєві достатньо запасів йодиду калію, щоб убезпечити населення від радіації у разі аварії на Запорізькій АЕС.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW