Чим замінити різдвяну ялинку, щоб створити святкову атмосферу: 5 найкращих ідейЗимові свята вже розпочалися, попереду Різдво та Новий рік, які важко уявити без головного атрибута – яскраво вбраної ялинки. Наразі українці мають чимало причин, щоб не ставити в себе традиційне святкове дерево. Але зберегти дух свята та створити вдома казкову атмосферу цілком можливо і без ялинки.

Є чимало способів, як можна замінити звичне натуральне або штучне дерево. Ось найкращі ідеї, що допоможуть швидко і недорого прикрасити оселю з використанням підручних матеріалів.

Перетворити на "ялинку" вазон

Один з доступних способів – прикрасити одну з кімнатних рослин, перетворивши її на святкову "ялинку". Наприклад, можна декорувати фікус, пальму чи монстеру. Все, що потрібно, - це яскрава гірлянда, трохи дощику і декілька гарних іграшок.

Створити "ялинку" на стіні

Якщо в кімнаті є вільний простір на одній зі стін, можна створити на ньому імітацію ялинки. Зробити це можливо різними способами, наприклад:

  • вивісити схожий на хвою дощик зеленого кольору ярусами у формі трикутника і розвісити на ньому новорічні кульки;
  • зробити трикутну ялинку з гірлянди, прикріпивши її до стіни і прикрасивши дощиком, іграшками;
  • виготовити дерев’яні планки різної довжини з гачечками, закріпити їх на стіні, імітуючи контури ялинку, і почепити на гачечки прикраси, гірлянду.

Поле для фантазії тут величезне, тому можна вигадати свій ефектний варіант.

Створити "ліс" із мініатюрних ялинок

Для цього варіанту потрібні будь-які іграшки, статуетки, свічки та навіть імбирні пряники у формі ялинки, також можна використати саморобні ялинки з картону, кольорового паперу. З цих фігурок можна зробити святкову композицію на столі чи на підвіконні.

Їх слід розставити на невеликій площині, прикрасити декоративним снігом, розкласти між ними подарунки, свічки, гірлянду. Таким чином, вийде цілий різдвяний ліс в мініатюрі.

Зробити ялинку з гілки

Прогулюючись в парку чи сквері, де є хвойні дерева, можна знайти кілька гілочок прямо на землі. З них можна вибрати найбільш красиву, об’ємну і використати її як міні-ялинку, поставивши у вазу. Гілочку можна декорувати на свій смак, використовуючи традиційні прикраси, шишки, різдвяне печиво тощо.

Використати драбину чи штатив

Дуже оригінальний спосіб – використати драбину чи штатив для фотоапарату, які розкладаються у трикутну форму. Ці предмети можна перетворити на чудове різдвяне дерево, прикрасивши святковим декором. Плюс такої "ялинки" – її не доведеться викидати після свят, і вона ще продовжить слугувати, виконуючи свої основні функції.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW