Крижана погода десять днів тому. На Донеччині досі знеструмлені 53 населених пункти — ДТЕКУ Донецькій області без світла лишається більше 6 тисяч родин у 53 населених пунктах через негоду, яка вирувала в області з 9 грудня. Тоді в області почалась ожеледиця, електромережі вкрились шаром криги, гнулись опори. Нині, після відлиги, ремонтним роботам заважає в'язкий ґрунт: бригадам складніше дістати до пошкоджених ділянок у полях.

Про ситуацію з відновленням електропостачання в регіону Суспільному Донбас повідомили в пресслужбі ДТЕК Донецькі електромережі.

"Протягом останньої доби спеціалістам ДТЕК попри обстріли вдалося повернути світло у 16 населених пунктів, постраждалих від негоди. Майже 13 тисяч родин вже з електрикою. Над відновленнями працюють 78 бригад енергетиків", — йдеться у повідомленні.

Станом на 21 грудня без електроенергії 53 населених пункти на Донеччині, в яких проживає 6,2 тисяч родин. Найскладніша ситуація в Покровському районі, додали у пресслужбі.

"На жаль, відключення продовжують додаватися, хоч і не такі масштабні як раніше. Це теж сповільнює темпи робіт. Ускладнює роботи і те, що стало важко заїхати в поля через відлигу", — повідомили у пресслужбі.

Також у ДТЕК додали, що на Донеччині через постійні обстріли також є пошкодження мережі і обладнання.

Що відомо про знеструмлення Донеччини

16 грудня на Донеччині через аномальну погоду та обриви ліній електропередач ввели надзвичайний стан. Без світла тоді були 45 тисяч родин.

Через обмерзання високовольтні мережі були вкриті трисантиметровою кіркою, а дерева падали невитримуючі ваги льоду. Без електрики було півтори сотні населених пунктів.

Через обриви в різних містах області почалися проблеми з водопостачанням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW