Міжнародні партнери планують проаналізувати стан надання соціальних послуг в громадах ДніпропетровщиниНа Дніпропетровщині планують реалізувати масштабний проєкт. Його ініціатор –  Програма розвитку ООН. Збираються проаналізувати стан надання соціальних послуг в громадах.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА. 

«Вражена підходом і масштабністю проєкту. Будемо розуміти, в якому напрямку буде розвиватися громада. На що потрібно звернути увагу, де варто посилити роботу. Важливо, що дослідження комплексне і матиме рекомендації», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна. 

Проводити аналіз міжнародні партнери збираються в усіх 86 громадах області. Кажуть, вже мають досвід втілення таких ініціатив в інших регіонах. Полтавській, Сумській, Чернівецькій і Чернігівській областях.

«Аналіз робитимуть досвідчені експерти нашої організації. У декількох громадах проведемо соціологічне дослідження. Результати допоможуть зрозуміти, на які послуги є найбільший попит. А ще визначити, яких фахівців не вистачає. Спільно з ОВА також хотіли б розробити Регіональну програму розвитку соціальних послуг», – наголосила керівниця проєкту від Ліги соціальних працівників України Світлана Толстоухова.

Вона додала, що фахівці нанесуть на електронну карту усіх надавачів соціальних послуг.

Іноземні партнери запропонували при обласному центрі соціальних служб створити виїзну навчальну групу. Для цього хочуть придбати автомобіль та забезпечити всім необхідним тренерську команду. Аби фахівці могли проводити заняття на місцях.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW