Від GEM надійшов черговий вантаж для відновлення пошкоджених вікон у ПокровськуЗгідно з укладеною угодою між Покровської МВА та благодійною організацією GEM, до міста були доставлені металопластикові віконні конструкції. Частина з них вже успішно встановлена в багатоповерхівках та державних установах, що постраждали від ворожих ракетних ударів.

«Процес заміни вікон у місті триває. Днями ми отримали нову партію вікон від наших партнерів у кількості 128 одиниць. Їх вже отримують мешканці м-н «Сонячний», оселі яких постраждали внаслідок обстрілу», - зазначив Дмитро Єрмолович, керівник гуманітарного штабу Покровської МВА.

Нагадуємо, що влітку поточного року Покровська МВА уклала угоду з постійними партнерами громади, БО GEM, за підтримки Howard G Baffett Fondation про надання допомоги у відновленні житлових будинків та державних установ, які зазнали пошкоджень внаслідок обстрілів.

Ця допомога стала важливим кроком у процесі відновлення міста та покращення житлових умов для його мешканців.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW