Вбивство військовослужбовців та самогубство в Мирнограді: поліція повідомила деталі злочинуУ Мирнограді Донецької області 9 грудня були вбиті троє військовослужбовців ЗСУ, розслідування кримінальної справи триває, призначені експертизи та допити свідків, повідомили Суспільному Донбас у Слідчому управлінні ГУ Нацполіції в області.

Про розслідування смерті військових 9 грудня повідомляла Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону. Справу порушили за п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство. 

В поліції у відповідь на офіційний запит Суспільного повідомили, що кримінальне провадження розпочали слідчі відділення поліції №2 Покровського районного управління.

"Розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 1. ч. 2 ст. 115 ККУ, за фактом очевидного вбивства військовослужбовців ЗСУ, яке скоєне військовослужбовцем ЗСУ, та яке мало місце в м. Мирноград. Особі, яка скоїла зазначене кримінальне правопорушення, про підозру не повідомлялось, оскільки остання після скоєння злочину вчинила самогубство", — йдеться у відповіді.

На цей час розслідування у справі триває, призначена низку експертиз, тривають допити свідків, додали у поліції.

У відповіді на запит відповіли, що з початку року на Донеччині слідчі підрозділи облуправління Нацполіції порушили 48 кримінальних справ за фактами очевидних вбивств військовослужбовців ЗСУ (за статтями 115 та 118 Кримінального кодексу). Ще одну справу розслідують за ч. 2 статті 121 — тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких настала смерть військовослужбовця.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW