Як учні ліцею на Житомирщині з письменницею Марією Зіновчук зустрілися, — ФОТОУ ліцеї на Житомирщинщині відбулася зустріч учнів з письменницею Марією Зіновчук.

Житомирщина багата на талановитих людей.

Скільки їх прославляє рідний край і за межами свого регіону, і по всій Україні, і за кордоном!

Яскравим прикладом є наша землячка – письменниця Марія Зіновчук. У селі Тетерівка відбулася творча зустріч авторки з учнями місцевого ліцею, який, до речі, є рідним і для пані Марії.

Також до зустрічі долучилася талановита авторка та виконавиця Лариса Бойко. Завітав на захід і народний депутат з Житомирщини Сергій Кузьміних. Варто зауважити, що він сприяв друку однієї з книг Марії Зіновчук.

Допитливі діти, очі яких сяяли радістю та посмішками, - отримали море задоволення від такої чудової зустрічі. Їхні емоції були яскравим доказом того, наскільки учням сподобався захід. Ще б пак! Не щодня ж видається нагода поспілкуватися з письменниками наживо.

Творчий доробок Марії Зіновчук налічує, зокрема, і прозові твори, в яких вона багато розповідає про славетне минуле, і самобутні вірші для дітей.

Варто зауважити, що це вже не вперше письменниця проводить подібні зустрічі на Житомирщині. Зокрема, ще зовсім нещодавно такі заходи відбувалися у: Троковичах, Новогуйвинську та в Оліївській громаді.

Пропонуємо переглянути трішки світлин із заходу.

А насамкінець вкотре хочемо акцентувати, що й на культурному напрямку ми маємо теж тримати оборону. Наші звичаї, традиції, культура – надзвичайно важливі. І коли ж, як не в такі страшні часи, ми це усвідомлюємо та переосмислюємо! На жаль, причини, через які у нас відбувається переоцінка цінностей, - жахливі. Але ми маємо проводити роботу над помилками. І, звісно ж, берегти, плекати й примножувати наше, українське!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW