З початку року дільничні Бердичівського райвідділу поліції припинили більш ніж 4 тисячі адміністративних правопорушеньЗа майже 12 місяців 2023 року працівники сектору дільничних офіцерів поліції Бердичівського районного відділу, а це також і офіцери відділів поліцейської діяльності № 1 (м. Андрушівка) та № 2 (смт Ружин) відреагували та розглянули 4756 заяв та повідомлень від громадян.

Поліцейські встановили причетних у 293 кримінальних провадженнях. Серед розкритих злочинів: крадіжки, незаконний обіг наркотичних засобів, нанесення тілесних ушкоджень та інші. Дільничні допомогли заявникам повернути викрадене майно та розібратися у конфліктних ситуаціях.

За вказаний період поліцейські склали 4359 адміністративних протоколів. Найбільше у сфері антиалкогольного законодавства – 2622. У 160 випадках правоохоронці задокументували продаж самогону та склали відповідні матеріали за ст. 164-16 (Зайняття забороненими видами господарської діяльності) КУпАП. За виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення (ст. 176 КУпАП) до адміністративної відповідальності притягнуто 1603 жителів району. За розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу у громадських місцях у п'яному вигляді (ст. 178 КУпАП) дільничні поліцейські винесли 542 адміністративних постанов та 349 за куріння в громадських місцях (ст. 175-1 КУпАП).

Кожне звернення потребує ретельної перевірки, а у деяких випадках факти вказані заявниками у повідомленнях не знаходили свого підтвердження. Відносно таких осіб правоохоронці складали адміністративні матеріали за ст. 183 КУпАП (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб). Таких громадян на Бердичівщині з початку року було 47. Деякі з них «перевіряли, як швидко приїде поліція», або просто хотіли помститися своїм знайомим через конфліктні ситуації, або ж перебрали алкоголю та розважалися.

Під час спілкування з жителями та гостями громад правоохоронці постійно нагадують про правила безпеки та захисту від крадіжок. За цей період дільничні офіцери викрили 86 осіб у причетності до дрібних крадіжок (ст. 51 КУпАП). Серед викраденого - солодощі, косметика, алкогольні напої та інші речі побутового вжитку. А громадян, які не припинили незаконні промисли, притягували до кримінальної відповідальності.

Нещодавно дільничний інспектор викрив бердичівлянку, яка не вперше непомітно винесла з маркету промтовари. Схожа ситуація була і в смт Ружині. Там місцева жителька кілька разів обирала вподобані речі та виносила з магазину. Нині відносно жінок відкриті кримінальні провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Окрім того, поліцейські перевіряють і дотримання адміннаглядними встановлених судом обмежень, їх умови проживання, спосіб життя та джерела заробітку. Превентивна робота насамперед спрямована на недопущення скоєння ними нових правопорушень.

Так, з початку року поліцейським вдалося виявити та припинити 480 правопорушень, передбачених ст. 187 (Порушення правил адміністративного нагляду) КУпАП та направити до суду 6 подань для встановлення відносно підоблікових осіб адміністративного нагляду.

Бердичівський районний відділ поліціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW