Ще трьох синів втратила Рівненська земляВчора на Рівненщині провели в останню дорогу Героїв - Олександра Грановського з Дубна, Віталія Салатюка з Ярославицької громади та Дмитра Скакова - зі Здолбунівської.

Про це повідомили на сторінці Рівненської ОВА.

У Дубні попрощалися з Олександром Грановським. Воїн народився 15 грудня 1981 року в місті Дубно, навчався у місцевій школі №8. З 2005 року працював у Дубенському управлінні з експлуатації газового господарства.Службу в Збройних Силах України проходив на посаді стрільця-санітара 33 окремої механізованої бригади. На жаль, Герой загинув 14 грудня при виконані бойового завдання на Запорізькому напрямку. Поховали полеглого воїна на Алеї Слави.

У Ярославицькій громаді віддали останню шану Віталію Салатюку. Чоловік мешкав у селі Велика Городниця. Був призваний на військову службу за мобілізацією, служив гранатометником. На жаль, воїн загинув 12 грудня під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку. Поховали Віталія в рідному селі.

У Здолбунівській громаді провели останнім земним шляхом воїна Дмитра Скокова. Майбутній Герой навчався у Здолбунівській ЗОШ №6, захоплювавсяфутболом, брав участь у спортивних змаганнях. Закінчивши школу, вступив до Національного університету водного господарства та природокористування. Однак навчання не завершив - пішов працювати. У червні 2023 року підписав контракт із ЗСУ та став на захист держави. Пройшов навчання, воював. 16 грудня життя старшого солдата Дмитра Скокова обірвалося. Він загинув на Донеччині внаслідок поранень, отриманих під час авіаудару по позиціях ЗСУ. Дмитрові влітку виповнилося лише 23 роки. У нього залишилися батьки та брати.

Світла пам'ять та земний уклін Героям. Вічна пам'ять та шана загиблим військовослужбовцям.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW