Майже 1000 київських комунальників стали на захист країни в лавах ЗСУ і тероборониІз початку війни 931 працівник житлово-комунального господарства Києва став на захист країни, мобілізувавшись до лав Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони. Серед них 342 працівника комунального підприємства «Київтеплоенерго».

Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

Ще більше новин читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин. Також не забувайте підписуватись.

Разом із тим, команда столичних комунальників працює в посиленому режимі для стабільного проходження опалювального сезону навіть в умовах нестачі працівників.

За його словами, до ЗСУ і тероборони мобілізувались працівники «Київтеплоенерго», «Київводоканалу», «Київкомунсервісу», «Київгазу», комунальних керуючих компаній, що обслуговують житлові будинки, ТОВ «Євро-Реконструкція», ДТЕК «Київські електромережі» та інших. Стали на захист країни і багато представників правлінь ОСББ і ЖБК.

Попри додаткове навантаження та гостру нестачу працівників, особливо зварювальників і робітників аварійних бригад, колективи на місцях працюють із максимальною віддачею і з вдячністю колегам, які на фронті, за щоденний захист. Хоча ворог не припиняє спроб пошкодити енергетичну інфраструктуру, Київ досить стабільно пройшов більш як два місяці опалювального сезону. Ні в кого немає ілюзії, що буде легко, тому щодня відпрацьовуємо нові можливі ризики, – сказав Петро Пантелеєв.

Ми раніше повідомляли також про те, що близько сотні викладачів та 150 студентів Київського національного університету ім. Т.Г Шевченка мобілізувалися на війну з росією та воюють.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW