За два дні у Сумах зафіксовано 6 фактів порушень іноземцями міграційного законодавстваВ рамках проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою "Мігрант", практичний етап яких стартував 11 грудня, у Сумах до адміністративної відповідальності притягнуто шістьох іноземців.

Під час спільних міжвідомчих відпрацювань місць можливого перебування порушників міграційного законодавства працівниками міграційної служби, УСБУ та Нацполіції встановлено факт незаконного проживання на території України громадянина Італії, 1992 року народження. Стосовно іноземця складено адмінматеріали за ч.3 ст.203 КУпАП та прийнято рішення про його примусове повернення до країни походження.

За ч.2 ст. 203 КУпАП до адміністративної відповідальності притягнуто громадянина Азербайджану, 1966 року народження, який проживав за недійсним паспортним документом.

За ч.1 ст.203 КУпАП адмінматеріали складено на трьох громадян Індії (2001 та 2002 років народження) та громадянина Мексики, 1982 року народження, за проживання без реєстрації.

Загальна сума накладених адміністративних стягнень становить понад 22 тисячі гривень.

Операція "Мігрант" триває.

Управління ДМС у Сумській області

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW