На Хмельниччині незаконно шили брендований одягЗа процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури в межах кримінального провадження за ст. 229 КК України припинено незаконну діяльність групи осіб, яка займалась виготовленням та збутом фальсифікованої продукції, а саме спортивного одягу з незаконним використанням знаків для товарів і послуг фірмового найменування.

Не маючи ліцензій, у виробничих приміщеннях обласного центру, зловмисники облаштували цех з виготовлення спортивного брендового одягу. На пошиту у таких умовах продукцію шили емблеми та етикетки відомих брендів, та у подальшому реалізовували підробки через посередників, а також у месенджерах "Viber" та "Telegram" за нижчою ціною, ніж коштовний оригінал, інформує Хмельницька обласна прокуратура.

За результатами проведення санкціонованих обшуків за місцями виготовлення, зберігання та збуту фальсифікату вилучено понад 2200 одиниць готової продукції, обладнання, фурнітуру, комп’ютерну техніку, чорнові записи тощо. Загальна вартість вилученого становить понад 3,7 млн грн.

На даний час проводиться комплекс слідчих дій, спрямованих на встановлення усіх обставин кримінального правопорушення. Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУНП в області за оперативного супроводу працівників відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Фото: Хмельницька обласна прокуратураФото: Хмельницька обласна прокуратура

Читайте також:"Уряд змінить порядок та умови надання додаткової дотації для громад Хмельниччини".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW