У Покровську відновили вуличне освітленняНещодавно у Покровській громаді увімкнули вуличне освітлення на пішохідних переходах та проїжджих частинах доріг, у центральній частині міста та макрорайонах.

Керівники Покровської МВА неодноразово звертались у відповідні органи з проханням про відновлення освітлення, але тільки зараз отримали дозвіл.

«Ми, як військова адміністрація, виконуємо відповідні розпорядження, доручення чи накази. Сьогодні в нас є дозволяючи документи, і ми це робимо», - поділився заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

У Покровську відновили вуличне освітлення, фото-1

Заступник також зазначив, що пріоритетом залишається безпека громадян, і якщо буде загострення на фронті, ситуація може змінитися.

«Наголошую, що ми знаходимося за 40 км від лінії фронту, і безпекова складова має вкрай важливе значення. Сьогодні вмикається світло з 17 до 19 години. Сподіваємося, що нам погодять подовження режиму вуличного освітлення ще на одну годину, тобто з 17 до 20 години. Щодо ранкового освітлення, то ми працюємо над отриманням погодження на включення ліхтарів вранці», - зазначив Олексій Стебель.

Міська влада продовжує знаходитися в постійному контакті з населенням та готова реагувати на зміни у ситуації, щоб надалі забезпечувати найкращі умови для мешканців, за умови стабільної безпекової ситуації в громаді.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW