Лише три дні на реєстрацію: у Тернополі виплачуватимуть грошову допомогу від Червоного ХрестаЗ 20 по 23 листопада Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки Швейцарського Червоного Хреста проводитиме збір інформації на реєстрацію для надання багатоцільової грошової допомоги вразливим групам населення, які проживають в м. Тернополі.

Отримати грошову допомогу від Червоного Хреста можуть наступні категорії населення:

- особи з інвалідністю 1, 2, 3 груп, які набули інвалідність внаслідок війни починаючи з 2014 року;

- внутрішньо переміщені особи - особи з інвалідністю 1 та 2 груп;

- внутрішньо переміщені особи - сім’ї з дітьми з інвалідністю до 18 років;

- внутрішньо переміщені особи - одинокі люди похилого віку 65+;

- внутрішньо переміщені особи - одинокі матері/батьки.

Під час реєстрації громадяни повинні надати такі оригінали документів:

паспорт (обов’язково); витяг про місце проживання (для осіб, що мають паспорт ID); довідка внутрішньо переміщеної особи (обов’язково, крім місцевого населення); ідентифікаційний код (обов’язково, за наявності); свідоцтва про народження дітей (для сімей з дітьми з інвалідністю та одиноких матерів/батьків); довідка МСЕК або пенсійні посвідчення із зазначенням групи інвалідності (для осіб з інвалідністю); для одиноких матерів/батьків – витяг з Державного реєстру (ст. 135), свідоцтво про смерть одного з батьків або інший документ, що підтверджує дану категорію; для одиноких людей похилого віку 65+ - документ, який підтверджує проживання одноосібно (довідка з громади) або свідоцтво про смерть одного з подружжя. довідка з реквізитами банку / IBAN.

Збір інформацію на реєстрацію з отримання грошової допомоги будуть проводити за адресою вул. Мостова-бічна, 6 з 10:00 до 16:00 год. Деталі за номерами: +380 (67) 105 12 88 або +380 (50) 020 67. 90

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW