У Нацполіції оголошують набір до штурмової бригади "Лють"Українські захисники продовжують боронити рідну землю від ворога. Ви можете долучитися до них. У Нацполіції оголошують набір до штурмової бригади "Лють".

Якщо ви сильні, мотивовані та прагнете помститися російським загарбникам, то у штурмовій бригаді Національної поліції "Лють" чекають саме на вас. Розповімо далі, як долучитися до лав!

Реєстрація охочих триває!

Як розповідають у Нацполіції, об'єднана штурмова бригада "Лють" – воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Він займається:

  • проведенням штурмових дій на фронті;
  • знешкодженням диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога;
  • проведенням аеророзвідки з виявленням позицій ворога;
  • знищенням російських загарбників.

Штурмова бригада "Лють" набирає бійців: дивіться відео

Як долучитися до штурмової бригади "Лють"? Для цього можна перейти за посиланням nabir.np.gov.ua та зареєструватися. Також охочі можуть зателефонувати за цим номером телефону: 097 725 25 13.

Що відомо про штурмову бригаду "Лють"

Як ми розповідали раніше, створена вона на базі полків спеціального призначення "Сафарі" та "Цунамі", а також батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Луганськ-1" імені Героя України Сергія Губанова.

«"Лють" – це такий симбіоз людей, які вже воювали. Це люди, які хочуть нищити ворогів, звільняти наші землі», – розповідав у коментарі 24 Каналу керівник пресцентру бригади Артем Джепко.

За плечима бійців "Люті" численні бої. Як зазначає Джепко, мовиться про дуже вмотивованих захисників. Вони готові знищувати, виганяти всю нечисть з України. Як він зауважив, у штурмовій бригаді – симбіоз досвіду та міцного бажання повертати своє.

За словами керівника пресцентру бригади, мотивація була одним із ключових критеріїв для кандидатів, щоб потрапити до "Люті". Якщо й у вас є внутрішня мотивація знищувати ворога та гнати його з рідної землі – не зволікайте та реєструйтеся, щоб стати частиною бригади!

У Нацполіції оголошують набір до штурмової бригади "Лють", фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW