Вечір поезії, художня виставка чи концерт духового оркестру: куди піти у Чернігові 17-19 листопада?Дощ без кінця та краю мало кому до душі. Але, хоч метеорологічний прогноз цього тижня не дає приводів для радості, розкисати теж не варто. Ми повинні пам'ятати про хлопців та дівчат, завдяки яким зараз можемо вільно жити під українським прапором. Наші герої не скаржаться на погоду, сидячи у холодних вогких окопах, тож нам у теплі та комфорті нарікати на дощик взагалі не годиться. А донат на збір воїнам — найкраща панацея від поганого настрою, перевірено на собі.

Щоб добре працювати й донатити, треба змістовно відпочивати. Тож ми підготували для вас традиційний анонс культурних подій на поточний вікенд.

П'ятниця, 17 листопада

Що: Творчий вечір “Молода осінь”

Де: ЦБ ім. М. Коцюбинського (вул. Княжа, 22)

Коли: 17:00

Вхід: вільний

До Міжнародного дня студента креативна чернігівська молодь презентує власні авторські напрацювання на царині літератури та музики. У затишній атмосфері лампового бібліотечника поети, прозаїки та музиканти поділяться з глядачем своїм творчим доробком. Можливо, хтось із вас відкриє для себе нову зірочку у плеяді талантів нашого краю.

Що: Ювілейна виставка Олени Саченко

Де: Художній музей Галагана

Коли: 15:00

Вхід: від 15 грн

Роботи нашої відомої землячки, чернігівської художниці Олени Саченко, прикрашають приватні колекції поціновувачів живопису з усього світу. Її картини є в Китаї, США, Туреччині, Ізраїлі, Німеччині. Відзавтра кожен бажаючий зможе насолодитися багатобарвними гранями таланту пані Олени, відвідавши її персональну виставку у Художньому музеї. За словами художниці, культура народжує красу, тож треба її берегти та підвищувати її рівень. І відвідини виставки — хороша можливість для цього.

Субота, 18 листопада

Що: Концертна програма “Наша родина - Україна”

Де: Чернігівський обласний філармонійний центр

Коли: 17:00

Вхід: 150 грн

Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру підготував концертну програму, присвячену нашим мужнім захисникам та захисницям. Вдячність та повага, честь та шана героям, які щодня невтомно змагаються з ворогом за наше право бути господарями на власній землі. У програмі пролунають як традиційні українські мелодії, так і сучасні музичні композиції.

Що: Показ фільму “Повернення до української”

Де: Художній музей Галагана

Коли: 16:45

Вхід: реєстрація за посиланням

У місті легенод відбудеться презентація документального фільму від Ukraїner про українську мову як феномен. Героями стрічки стали ті, хто творить та спілкується українською мовою, вивчає її історію та поширює. І якщо комусь досі незрозуміло, чому саме зараз, у часи повномасштабної війни, мова має особливе значення та як ніколи потребує нашої поваги та любові, фільм донесе ці прості істини. На глядачів опісля перегляду чекатиме нетворкінг з запрошеними експертами.

Неділя, 19 листопада

Що: Фотовиставка “Точка зору”

Де: Чернігівська ОУНБ ім. Софії та Олександра Русових

Коли: 14:00

Вхід: вільний

У читальній залі бібліотеки Русових відбудеться відкриття фотовиставки "Точка зору". Автор світлин - Олег Маловіцький, київський фотохудожник і кінооператор, члена Національної спілки фотохудожників України, Національної спілки кінематографістів України та гільдії кінооператорів України.

Якщо ви бажаєте розмістити анонс вашого культурного заходу у майбутніх оглядах від нашої редакції, надсилайте вашу інформацію на мейл: [email protected].

Підготувала Ольга Мелашенко

Чернігівська Медіа ГрупаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW