У Мінфіні заявили, що всі кошти з дорожнього фонду передадуть на оборонуУ 2024 році всі кошти з дорожнього фонду перенаправлять на оборону, але зовсім без грошей дороги не залишаться. Є три ключові джерела фінансування.

Як повідомив очільник Мінфіну Сергій Марченко, 94,7 мільярда гривень будуть перенаправленні на потреби оборони, що дозволить мобілізувати всі можливі внутрішні ресурси на цей напрямок. Ідеться про надходження від акцизів з авто та пального, а також інших платежів, з яких фінансувалося будівництво та ремонт доріг.

Міністр відмітив, що у наступному році дорожня галузь продовжить отримувати фінансування завдяки трьом ключовим джерелам:

  • Перше – це залишки коштів, які накопичилися в дорожньому фонді станом на 1 січня 2024 року. Йдеться про не використані в попередні бюджетні періоди (2021-2023 роки) гроші. Їх використовуватимуть для забезпечення невідкладних заходів, пов'язаних з утриманням доріг у зимовий період, уточнив Марченко.
  • Друге – це кошти з резервного фонду уряду України. Їх у разі потреби спрямують на дороги, які є необхідними для військових потреб.
  • Третє – кошти урядів країн-партнерів і міжнародних організацій. В Україні буде реалізовано проєкти з будівництва та ремонту доріг, які профінансують іноземці, пояснив міністр.

Нагадаємо, Мінфін планує частково компенсувати Миколаєву втрату військового ПДФО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW