У Запоріжжі комерсанти недоплатили більше 43 мільйонів гривень податку на землюПравоохоронці повідомили про підозру двом посадовим особам місцевого підприємства за фактом ухилення від сплати податку та службового підроблення.

Про це повідомили в пресслужба обласної прокуратури, передає 061.

За даними слідства, підозрювані розробили та використовували упродовж 4 років протиправну схему з внесення до податкової звітності  недостовірних відомостей, які суттєво зменшували коефіцієнт плати за землю, що перебувала у постійному користуванні їхньої комерційної структури.

Так, у кожний звітний період, починаючи з 2018 року, фінансовий директор та головний бухгалтер підприємства у податкових деклараціях зі сплати податку за землю умисно зазначали неіснуючі кадастрові номери земельних ділянок, оскільки б за відсутності такого номеру податок нараховується за більшою ставкою. Тож вигаданий та зазначений у податковому документі цифровий код землі надавав можливість вносити за неї плату за меншим коефіцієнтом.

Така схема ухилення від податку призвела до ненадходження коштів до бюджету на понад 43 мільйона гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі на земельні торги з продажу права оренди виставляють 7 ділянок вартістю понад 35 мільйонів гривеньAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW