«Він був надзвичайно світлою та доброю людиною, справжній світлячок»... У Рівному знову лунала тужлива мелодіяСьогодні Рівне віддало останню шану ветерану АТО Володимиру Шевченку,який вдруге сміливо став та захист рідної країни та, на жаль, повернувся додому на щиті...

«Він був надзвичайно світлою та доброю людиною, справжній світлячок»... У Рівному знову лунала тужлива мелодія, фото-1

Про це повідомили у міській раді.

Володимир Шевченко народився у Рівному. Навчався у 13 школі, а за тим здобув фах маляра-штукатура у ПТУ №1.

“Він служив строкову службу в армії, добровольцем пішов АТО. Був там у 2014-2015 роках, коли все тільки починалося. На щастя, Вова тоді повернувся живим та неушкодженим. У перший же день, коли розпочалося повномасштабне вторгнення, він спакував рюкзак, сказав, що мусить іти, що треба нас захищати, і пішов добровольцем у військкомат,” - розповідає дружина Героя Аліна.

Захищати рідних Володимир звик змалечку. Адже, коли був іще дитиною, помер його тато. Тож вимушений був замінити його трьом братам. Усі вони, як і Володя, служать зараз в лавах Збройних сил України.

“Він був надзвичайно світлою та доброю людиною, справжній світлячок. Дуже любив людей,  завжди приходив на допомогу. Не знаю, чи є людина, яка могла б сказати про Володю щось погане. Він надзвичайно любив наших донечок, їм всього три та один рочок. І дуже хотів їх побачити,” - продовжує Аліна.

Володимир — один з тих мужніх воїнів, хто тримав оборону Бахмуту, понад пів року боронив Авдіївку. Він вже збирався у відпустку, аби нарешті зустрітися з найріднішими, але вимушений був залишитись.

“Відпустку скасували, адже росіяни пішли в наступ. Володя отримав поранення, кілька годин чекав евакуації. Врешті, потрапив до лікарні. Туди до нього приїхала я з його мамою, він посміхався, казав, що все буде добре. Дуже хотів побачити донечок та кави... Одна лікарня змінювалась на іншу, після однієї операції йшла інша... На жаль, чергову операцію Вова не пережив...” - розповідає дружина.

36-річний солдат Володимир Шевченко помер у лікарні 1 листопада 2023 року від численних поранень, отриманих під час бойового завдання поблизу Авдіївки Донецької області.

Поховають Героя на кладовищі “Нове”...AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW