За час війни миколаївські вибухотехніки поліції вилучили та знешкодили понад 8 тисяч ВНП,- ФОТОЗ початку повномасштабного вторгнення миколаївські вибухотехніки поліції вилучили та знешкодили понад 8 000 вибухонебезпечних предметів.

Як повідомляє відділ комунікації поліції у Миколаївській області, за час війни поліцейські вибухотехніки здійснили майже дві тисячі виїздів, розмінували понад тисячу гектарів деокупованої території та вилучили понад вісім тисяч нерозірваних снарядів, мін, ракет, ручних гранат, артилерійських боєприпасів, пострілів до гранатометів, протипіхотні та протитанкові міни, авіабомби тощо, і 2,5 тонни вибухових речовин. Знешкодили майже чотири тисячі вибухонебезпечних предметів та понад 1,5 тонни вибухівки. Більшість із знешкоджених предметів належали до категорії «Надзвичайно небезпечних».

У поліції закликають громадян не пересувати підозрілий предмет руками, не користуватися телефонами або іншими засобами радіозв`язку поблизу підозрілого предмету, не намагатися розібрати підозрілий предмет, попередити про знахідку інших осіб поруч.

- Відведіть їх та відійдіть самі на безпечну відстань (не менше 100 метрів) та одразу зверніться до профслужб за номерами телефонів 102 або 101,- зазначили в поліції. 

Нагадаємо, з початку війни миколаївські піротехніки виявили понад 20 тисяч російських снарядівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW