Злагоджені дії проти домашнього насильства: поліцейські Мукачева провели спільну робочу нарадуУ Мукачівському районному управлінні поліції відбулася спільна нарада поліцейських із представниками інших установ, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Йдеться про соцслужби, медпрацівників, служби у справах дітей, відділу освіти, пробації тощо.

Під час робочої наради присутні обговорили питання щодо стану взаємодії та механізмів, спрямованих на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до запобігання насильства та ефективного реагування на такі факти, надання допомоги та захисту постраждалим особам, захисту прав дітей, забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, належного розслідування фактів насильства та притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності.

Зупинилися також на узгодженні та розв'язанні проблемних питань, які можуть виникнути під час реагування та відпрацювання випадків домашнього насильства.

Читайте також: Закарпатця засуджено за систематичне вчинення домашнього насильства в сім’ї

«Нам потрібна злагоджена й комплексна робота кожного в цьому питанні, адже тільки за чіткої співпраці всіх відповідних служб та установ, на які покладено функції щодо здійснення заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, можливе досягнення результатів у протидії такому явищу», - наголошують поліцейські.

Нагадаємо, що на території Мукачівської територіальної громади продовжує свою роботу мобільна група з реагування на факти вчинення домашнього насильства. Співробітники цієї групи пройшли відповідне навчання та виїжджають на всі виклики, пов’язані з домашнім насильством, що надходять на лінію «102».

Не мовчіть про насильство! Не бійтеся звернутися по допомогу!

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW