У Києві з’явиться сквер на честь загиблого Героя України Дмитра «Да Вінчі» КоцюбайлаУ Печерському районі Києві один зі скверів назвуть на честь загиблого захисника України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла.

Таке рішення було прийнято в четвер, 09 листопада, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 69 депутатами, повідомляє Київська міська рада.

«У війні за Україну ми втрачаємо найкращих. Дмитро Коцюбайло назавжди залишиться в пам’яті як сміливий та мужній боєць, справжній патріот та Захисник своєї держави.  Він бився за Україну і вів за собою людей. У березні цього року тисячі українців прощались з Дмитром на Майдані. І зараз, враховуючи значну суспільну потребу та підтримані електронні петиції, ми маємо увіковічити його ім’я на карті міста. Результатом прийняття цього рішення буде обрання найкращої території для створення скверу імені Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла у Печерському районі», – розповів заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Герой України "Да Вінчі"

Нагадаємо, що “Да Вінчі” загинув 7 березня 2023 року під час запеклих боїв з російськими окупантами в Бахмуті.

Не забувайте долучатись до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW