На Тернопільщині в ДТП травмувалися 25 дітейВід початку року на Тернопільщині за участі дітей сталось 66 ДТП. В них 57 дітей травмовано та 1 загинула. Серед дітей пішоходів – 25 травмовано, 1 загинула.

Про це на брифінгу до тижня безпеки дорожнього руху розповіли представники управління патрульної поліції в Тернопільській області.

Патрульні поліцейські нагадали про правила безпеки громадян на дорозі та поради для водіїв під час керування транспортним засобом в темну пору доби.

У разі можливого відключення електроенергії на вулицях міста не працюватимуть світлофори, тому в цей період слід бути якомога уважнішим на дорогах. Патрульні радять при переході дороги вмикати ліхтарики, аби позначити себе на проїзній частині.

Не варто забувати про правило трьох поглядів: перед тим як переходити дорогу слід зупинитись та оглянути сторони дороги і лиш тоді здійснювати перехід.

Слід користуватись світловідбиваючими елементами для того, аби в темну пору доби бути максимально помітними на дорогах. Їх слід розміщувати на верхньому одязі та сумках.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW