"Не пости лайно, не вводь людей в оману": Ігор Кондратюк прокоментував пропозицію укладення мирової угоди із Віталієм КозловськимВідомий український продюсер Ігор Кондратюк прокоментував пропозицію колишнього підопічного Віталія Козловського особисто зустрітися та укласти мирову угоду.

У коментарях під дописом виконавця у мережі Facebook Ігор Кондратюк заявив, що мирова угода – це маячня. Він зазначив, що їхній конфлікт вже давно врегульовано згідно з законом, тож Козловському залишається лише виплатити борг. За словами шоумена, до судів він намагався вирішити проблеми зі своїм колишнім підопічним, однак той не йшов на зустріч, тому Кондратюку довелося звернутися до суду.

"Що за маячню ти пишеш? "Кейс"… Питання твоєї неетичної зухвалої протизаконної поведінки порушника авторських прав же давно урегульовано українськими судами! Бо до судів ти морозився, поводився неадекватно і не хотів сприймати прохань, зауважень, пересторог з нашого боку. Повторюю: питання давно урегульовано судами. Вони винесли свій вердикт щодо тебе і твоїх порушень. Не пости своє, вибач, лайно, не вводь людей в оману!" – заявив Кондратюк."Що за маячню ти пишеш? "Кейс"… Питання твоєї неетичної зухвалої протизаконної поведінки порушника авторських прав же давно урегульовано українськими судами! Бо до судів ти морозився, поводився неадекватно і не хотів сприймати прохань, зауважень, пересторог з нашого боку. Повторюю: питання давно урегульовано судами. Вони винесли свій вердикт щодо тебе і твоїх порушень. Не пости своє, вибач, лайно, не вводь людей в оману!" – заявив Кондратюк.

"Не пости лайно, не вводь людей в оману": Ігор Кондратюк прокоментував пропозицію укладення мирової угоди із Віталієм Козловським (ФОТО), фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW