Начальника патрульної поліції Миколаївщини Данілу призначили тво заступника начальника главку,- ФОТОНачальник патрульної поліції Миколаївщини підполковник поліції Віталій Даніла тимчасово виконуватиме обов’язки заступника начальника обласного главку поліції. 

Як повідомляє відділ комунікації поліції у Миколаївскій області, про це під час наради керівництва оголосив особовому складу очільник обласного главку поліції полковник поліції Сергій Махно. Відтепер Віталій Даніла відповідатиме за блок превентивної діяльності поліції області. 

- Забезпечення правопорядку та безпеки громадян, особливо у нинішніх реаліях, є непростим завданням для кожного правоохоронця. Та найголовнішим у всі часи залишається безпека на вулицях. Саме тому особливий акцент вашої подальшої роботи ставимо на подальшому втіленні поліцейських безпекових проєктів, - відмітив Сергій Махно.

Віталій Даніла у свою чергу на сторінці у фейсбуці написав: 

- Бажаю здоров’я!Трішки змінився напрямок роботи. Разом до перемоги і далі …

Нагадаємо, що патрульні поліцейські на чолі з начальником обласного Управління патрульної поліції Віталієм Данілою у березні минулого року відбивали від ворога Кульбакінським аеродромом та Миколаївський міжнародний аеропорт. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW