Відтепер онлайн-запис на складання практичних іспитів доступний по всій Україні



Відтепер онлайн-запис на складання практичних іспитів доступний по всій Україні

Головний сервісний центр МВС постійно покращує надання державних послуг. Наразі для майбутніх кермувальників відкрився доступ до онлайн запису на практичні іспити в усі сервісні центри МВС.

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Це робиться аби клієнти мали змогу отримати талон попереднього запису не лише при відвідуванні сервісного центру МВС, а й здійснити запис віддалено в будь-якому зручному для них місці.

Вже зараз кандидати у водії по всій Україні можуть дистанційно через функціонал е-запис оформити талони на практичні іспити на дати з 7 листопада. Раніше онлайн запис був доступний до сервісних центрів МВС, які задіяні в пілотному проєкті. А наразі – до всіх, у яких приймають іспити. Система дозволить записуватися онлайн у день звернення та заздалегідь, на 13 днів наперед. Завдяки онлайн запису, кількість візитів до сервісного центру МВС скоротиться з двох до одного.

Кандидати у водії, які готові до теоретичного чи практичного тестування, мають можливість вибрати зручні для себе сервісні центри МВС. Їх адреси можна переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС.

Як спланувати візит до сервісного центру МВС - можете переглянути на сайті відомства. Цей розділ буде корисним для майбутніх водіїв.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

Відтепер онлайн-запис на складання практичних іспитів доступний по всій Україні, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW