На Чернігівщині міністр протестував способи купівлі дровГолова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус разом з міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Стрільцем побували у Горбачівському та Красилівському лісництвах, що в Чернігівському районі.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА

«Чернігівщина дуже ресурсна з точки зору лісів. При тому, що 12% відсотків від усієї площі – заповідний фонд. Вести лісове господарство в умовах війни надскладно.

Наразі вдалося налагодити цифровізацію процесів роботи лісництва. Мова про чіпування деревини. Громади, які з весни думали про опалювальний сезон, вже забезпечили соціально вразливі категорії дровами.

До слова, пан міністр особисто протестував обидва способи купівлі дров (телефоном та безпосередньо на місці з оплатою картою). Це працює», – написав у фейсбуці В’ячеслав Чаус.

«На Чернігівщині активно створюється один із 120 сучасних рекреаційних пунктів ДП «Ліси України». Будується новий лісонасіннєвий центр з вирощування сіянців із закритою кореневою системою. Його потужність – мінімум 4 млн сіянців на рік із можливістю збільшення», – повідомляє міністр Руслан Стрілець.

На Чернігівщині міністр протестував способи купівлі дров, фото-1

Також у Горбачівському лісництві буде створена рекреаційна зона 4 типу, що дозволить убезпечити як і ліс, так і людей.Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM

Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW