До уваги рибалок! З 1 листопада в Закарпатті стартує заборона на лов у зимувальних ямахЗ метою охорони місць зимівлі та масового скупчення водних біоресурсів з 1 листопада стартує заборона на лов (добування) водних біоресурсів Закарпатської області на зимувальних ямах. Про це інформує Закарпатський рибоохоронний патруль.

Зимувальна яма – поглиблена ділянка дна водного об’єкта, де скупчуються водні біоресурси в зимовий період. Однак, не кожне заглиблення на дні водойми може бути зимувальною ямою. У річках вони знаходяться у найбільш глибоких місцях із уповільненою течією. В інших водоймах, як правило, розташовуються в зоні впадання річок, у місцях виходу підводних джерел.

Важливою характеристикою, за якою риба обирає собі місце для зимівлі, є наявність зони із повільною круговою течією. Саме у таких місцях риба в повній мірі забезпечена киснем і їй не потрібно витрачати багато енергії на супротив течії.

У період зимування риби дозволена любительська рибалка, у спеціально відведених місцях, на ділянках поза межами зимувальних ям. За добування риби на зимувальних ямах передбачена адміністративна відповідальність за ч.3 ст.85 КУпАП, штраф до 170 гривень. Якщо вилов здійснюється забороненими знаряддями лову – ч. 4 ст. 85 КУпАП, штраф – до 680 грн. Крім штрафу, нараховуються збитки за кожну виловлену рибину відповідно до такс.

До уваги рибалок! З 1 листопада в Закарпатті стартує заборона на лов у зимувальних ямах, фото-1

Також читайте: Жіночі купе будуть ще у чотирьох поїздах, які їдуть на Закарпаття

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW