Закарпатські платники податків сплатили цьогоріч 7 млрд 95 млн грн ЄСВПлатники Закарпатської області у січні-вересні 2023 року сплатили понад 7 млрд 95 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Ця сума на 746 млн грн більша, ніж за відповідний період минулого року. Тільки у вересні цього року надходження ЄСВ від платників області склало майже 800 млн гривень.

Податківці Головного управління ДПС у Закарпатській області нагадують, що ЄСВ є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

Оскільки єдиний внесок сплачують роботодавці за належно оформлених працівників, а також фізичні особи-підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, гарантією надходження цього платежу до бюджету є легальна зайнятість.

Розміри єдиного внеску у 2023 році такі:

- мінімальний ЄСВ –1474 грн за місяць (22% від мінімальної зарплати);

- максимальний ЄСВ – 22 110 грн за місяць (22% від 15 мінімальних зарплат).

Також читайте: На одному з ринків Ужгорода виявили відразу три склади з контрафактними алкоголем та тютюномAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW