ЖМР: Оголосили тендер на підведення інженерних мереж та облаштування укриття в житловому комплексі для ВПО в ЖитомиріОголошено тендер на підведення інженерних мереж та облаштування укриття в житловому комплексі для ВПО.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на III чергу об'єкту будівництва "Нове будівництво житлового багатоквартирного комплексу призначеного для проживання внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб за адресою: м. Житомир, провулок Червоний, 60 (черга будівництва ІІІ) (CPV ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва)", призначеного для проживання ВПО. Йдеться про підведення інженерних мереж, благоустрій території та облаштування споруди цивільного захисту в житловому комплексі. Очікувана вартість — 60 млн 882 тис. 204 грн. Ця сума включає:

  • будівельні роботи – 42 млн 307 тис 805 грн;
  • устаткування, меблі, інвентар – 3 млн 260 тис 035 грн;
  • інші витрати – 15 млн 314 тис 364 грн.

Третя черга будівництва здійснюється за кошти бюджету громади. Першу і другу чергу, що стосується безпосередньо будівництва будинків, внутрішні ремонти квартир, облаштування меблями і побутовою технікою, фінансує Європейський Союз. Сума гранту – 8 млн євро.

Повна кошторисна вартість об’єкта будівництва – 462 млн 342 тис 708 грн.

Житомир — одне із українських міст, які увійшли до програми «Житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та відновлення звільнених міст в Україні», що фінансується Євросоюзом та реалізується за підтримки НЕФКО.

Житомирська міська рада

ЖМР: Оголосили тендер на підведення інженерних мереж та облаштування укриття в житловому комплексі для ВПО в Житомирі, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW