У Харкові підготували до зими комунікації в укриттяхКП «Харківводоканал» завершило комплексне відновлення комунікацій у стаціонарних та тимчасових укриттях міста.

Загалом підготовлено 2250 місць для укриття харків'ян у випадку виникнення різних нештатних ситуацій. Зокрема, бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» закінчують облаштування стаціонарного бомбосховища на вул. Молочній, 20. Там комунальники провели капітальний ремонт систем водопостачання та водовідведення, повідомляє міськрада.

«Наші майстри перевірили всі комунікації, замінили 60 м зношених трубопроводів холодної води, встановили нову сантехніку. Всі міські бомбосховища обладнані так само, у них створені максимально комфортні умови для перебування людей у випадку обстрілів чи інших непередбачених ситуацій», - зазначив начальник управління Валерій Харлан.

Крім того, ремонти провели і в тимчасових сховищах: фахівці встановили там крани холодної води, а де дозволяли технічні умови - обладнали санвузли.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW