"Для нас це неприпустимо": Миколаїв може втратити половину доходів, якщо виключать військове ПДФО з бюджету громадиМиколаїв може  втратити половину доходів, якщо ухвалять закон згідно з яким заберуть у місцевих бюджетів податок на доходи фізосіб, який сплачують військові зі своїх зарплат.

Про це йдеться у статті видання Forbes, передає прес-служба Миколаївської міської ради. 

- У Миколаєві ПДФО з зарплат військових генерує 46% доходів бюджету. Без цих грошей нам не вистачатиме коштів на зарплати, комунальні послуги, обслуговування міста, – розповідає міський голова Олександр Сєнкевич.

За словами Олександра Сєнкевича, якщо закон про перенаправлення військового ПДФО у держбюджет ухвалять, з першого жовтня міський бюджет втратить 600 млн грн, а в 2024-му році - 2,7 млрд грн.

- Для нас це неприпустимо. Наприклад, вирішення проблеми питної води в місяць коштує 100 млн грн, весь соціально-гуманітарний блок (освіта, культура, соцзахист), – 2 млрд грн на рік,- пояснив мер. 

Він очікує, що миколаївській владі доведеться звільняти людей або впроваджувати скорочений робочий день, переходити на погодинну подачу води та економити на освітленні вулиць. 

- Навіть якщо уряд піде на компроміс і забере, наприклад, лише 50% ПДФО, це все одно 25% нашого бюджету. Уряду потрібно дивитися на кожне місто окремо, бо зараз вони вимірюють середню температуру по палаті, а це неправильно,- зазначив Сєнкевич. 

Нагадаємо, раніше Миколаївська міська рада прийняла звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабміну щодо збереження у доходах місцевого бюджету військового ПДФО. За відповідне рішення проголосувало 35 депутатів під час сесії міськради, що відбулась 7 вересня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW