Мріяв повернутись до СРСР та бажав смерті українцям: на Харківщині судитимуть чергового шанувальника рфХарківською окружною прокуратурою Харківської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо чоловіка за фактом поширення, а також публічного використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, за фактом поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірним, заперечення збройної агресії рф проти України та за фактом незаконного придбання та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. ч. 1, 2 ст. 436-1, ч. ч. 2, 3 ст. 436-2, ч. 1 ст. 263 КК України). 

За даними слідства, мешканець села Липкуватівка Харківського району систематично поширював на особистих сторінках у соціальних мережах дописи на підтримку рф, інформує поліція Харківській області. 

Крім того, він активно репостив публікації з символікою комуністичного тоталітарного режиму. 

Наприклад, в одному з поширених дописів обвинувачений зізнався, що «любит Россию». А далі було вказано: «Смелая русская девушка 9 мая в Мюнхене взяла в руки наш, российский флаг и станцевала «Калинку» на фоне орущих ей в след жовто-блакитных бешенцев, собравшихся, чтобы испортить наш священный праздник Победы».

Мріяв повернутись до СРСР та бажав смерті українцям: на Харківщині  судитимуть чергового шанувальника рф  , фото-1

Також обвинувачений ставив лайки на дописи про те, щоб «бандеровцы сдохли, а украинские земли сровняли с землей». 

Проте і на цьому злочинна «кар‘єра» чоловіка не закінчилась. На території його домоволодіння правоохоронці виявили понад 100 набоїв.  

Справу розглядатимуть у Нововодолазькому районному суді Харківської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW