Скарги на шкільне харчування: в Дніпрі презентували оновлене менюУ понеділок, 18 вересня в Дніпрі відбулася презентація - обговорення шкільного меню. До нього долучилися батьки та представники компанії “Олімпіус Консалт”, яка відповідає за харчування в закладах освіти.

Про це повідомляє сайт 056.

На заході керівництво компанії вибачилося за ті помилки, за які отримали скарги. Пояснили, що вони вже виправлені, або в процесі виправлення. Проблем з логістикою вже немає, меню змінено, замовлений інший посуд. І звичайно, було прийняті кадрові рішення щодо залучення в команду додаткових технолога та дієтолога, що спеціалізуються саме на дитячому харчуванні, відповідно до дитячих харчових звичок.

"Коли ми починали цей проєкт, ми навіть не думали про це, але зараз катастрофічно у нашому місті не вистачає фахівців харчової промисловості. Багато жінок уїхали за межі країни. Тому ми стикаємося з такими труднощами і вирішуємо це питання.

Були нарікання, що діти не отримують гарячої їжі. Та ми у всі базові школи встановили новітнє обладнання - це теплові шафи. Має пройти певний період спрацювання", - розповів директор підприємства Михайло Торощин.

Про найголовніше - шкільне меню розповів комерційний директор підприємства Євген Лисенко.

"Ми дійсно отримали дуже багато зауважень. Починаючи з того "Чому не солоне?", "Чому чай трав'яний, хіба не можна брати звичайний?", ну і про квасолю. Наша найбільша помилка в тому, що ми дуже пильно намагалися виконати 305 постанову Кабміну і забули про домашні кулінарні звички дітей", - сказав він.

Після конференції було презентовано до дегустації ті страви, які вже відкориговані - на понеділок, вівторок і середу. На цьому тижні допрацюють меню на четвер та п'ятницю.

Але меню, яке сьогодні побачили батьки, сподобалось їм. Вони відмітили, що бобові вже більш співвідносяться в стравах, овочі порізані, а яйця вже не варені в шкарлупинках, а у вигляді омлету. Також до смаку прийшлися котлети з підливою. Стосовно надгнивших яблук, вирішено, класти їх більше, щоб можна було замінити, якщо таке трапиться.

В комнанії запевнили, що надалі будуть йти на контакт з батьками і за рекомендаціями докориговувати меню, але в межах норм реформи, тому солодкого чаю чи булочок можна не очікувати. При цьому будуть прагнути покращити рецептури та зробити страви більш привабливими та адаптованішими до повсякденних дитячих звичок.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW