Які послуги пропонує поліклінічне відділення КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер»?Поліклінічне відділення КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер» пропонує такі послуги:

1. Консультація лікаря зі спортивної медицини вищої категорії

ЛУКАШ МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ

- огляд спортсменів та осіб, що займаються фізичною культурою;

- проведення тесту на фізичну працездатність. Пацієнтам надаються поради щодо подальших тренувань та занять фізичною культурою.

2. Консультація лікаря-терапевта І категорії

ГУДАКОВА ОЛЕНА СЕМЕНІВНА

- проведення оглядів різних категорій населення, зокрема, спортсменів. Пацієнт має змогу звернутися до лікаря зі своїми скаргами, отримати консультацію та рекомендації щодо обстеження та лікування;

- за необхідності лікар-терапевт формує електронні направлення на дообстеження, наприклад: УЗД, лабораторні та функціональні обстеження та консультації лікарів-спеціалістів.

3. Консультація лікаря-невропатолога вищої категорії

ЛИМАРЄВ ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

- огляд та консультування пацієнтів;

- виявлення захворювань нервової системи, їх лікування, а також профілактична робота зі збереження здоров’я і попередження захворювань нервової системи;

- проведення диспансеризації спортсменів;

- отримання інформації щодо свого захворювання, його діагностика та лікування, а також практичні навички з профілактики.

4. Консультація лікаря-офтальмолога

СКРЯБІНА КАТЕРИНА ІВАНІВНА

- консультативний прийом дорослих пацієнтів;

- проведення диспансеризації спортсменів;

- надання таких послуг: перевірка зору, рефрактометрія, вимірювання внутрішньоочного тиску, біомікроскопія переднього відрізку ока, огляд очного дна, підбір окулярів.5. Консультація лікаря-отоларинголога вищої категорії

5. МІШАНІН МИХАЙЛО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ

- надання профілактичних рекомендацій та консультацій;

- огляд спортсменів різних вікових категорій;

- проведення таких маніпуляцій: риноскопія, отоскопія, огляд зіву.

6. Консультація лікаря-психотерапевта, фізіотерапевта, голкорефлексотерапевта, спеціаліста з народної і нетрадиційної медицини

СТЕЦЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

Курсові сеанси психосоматичної терапії, психо-фізіологічні тренування, психотерапія функціональних розладів із застосуванням сучасних і нетрадиційних, оригінальних і авторських методів діагностики, лікування та реабілітації.

7. КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

У клініко-діагностичній лабораторії, оснащеній сучасною апаратурою, проводиться забір біологічного матеріалу. Виконуються наступні дослідження: клінічний аналіз крові, клінічний аналіз сечі, глюкоза крові, глюкоза крові з навантаженням, за потреби розширений аналіз крові (тромбоцити, гематокрит, швидкість кровотечі та час згортання), а також клінічний аналіз сечі (мікроскопія) та аналіз сечі за Нечипоренком. Забір біологічного матеріалу проводиться з 8:00 до 10:00 години.

8. КАБІНЕТ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

У кабінеті функціональної діагностики виконуються такі дослідження:

- пневмотахометрія;

- спірометрія;

- електрокардіографія;

- електроенцефалографія;

- реовазографія;

- реоенцефалографія;

- велоергометрія на кардіокомплексі;

- холтерівське амбулаторне безперервне записування ЕКГ.

Всі послуги у нашому закладі можна отримати безкоштовно за наявності електронного направлення від Вашого педіатра або сімейного лікаря до лікаря-терапевта (код А-67002) або лікаря зі спортивної медицини (код А-67019).

За електронними направленнями безкоштовний консультативний прийом ведуть лікар-хірург, лікар ортопед-травматолог, лікар ортопед-травматолог дитячий, лікар УЗД. Графік роботи цих спеціалістів уточнюйте за телефонами реєстратури закладу: (0542) 25 05 86; 050 888 03 85.

Звертайтеся за адресою: м.Суми, вул.Лучанська 44, тел. для довідок (0542) 25 05 86; 050 888 03 85 з 8.00 до 16.30 год щодня з понеділка по п'ятницю.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW