Уряд затвердив проєкт закону про Держбюджет-2024: які сфери у пріорітетіУряд ухвалив проєкт бюджету на 2024 рік з власними доходами загального фонду бюджету у 1 трлн 560 млрд грн та видатками загального фонду у 3 трлн 108 млрд грн.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 

- Ключовий акцент цього проєкту — оборона й безпека нашої країни. Направляємо більша частина всіх ресурсів бюджету — 1 трильйон 685 млрд грн. Ця сума на 113 млрд грн більша, ніж цього року. Буде ще більше зброї та техніки. Більше дронів, боєприпасів, ракет. Так само як і цьогоріч, кожна копійка податків громадян та бізнесу піде на забезпечення наших Сил безпеки й оборони, - зазначив Шмигаль. 

Видатки бюджету складуть:

  • Соціальна сфера - 469 млрд грн, що на 25 млрд більше, ніж цього року. 
  • Медицина та освіта - 179 млрд грн, і це на 23 млрд більше, ніж цього року. На медицину — 202 млрд грн, що на 24 млрд перевищує видатки 2023 року. 
  • Підтримка ветеранів - видатки за цією програмою збільшується вдвічі — з 6,8 млрд грн у 2023 році до 14,3 млрд грн у наступному. 
  • Відновлення економіки.

- Жодного підвищення податків не передбачається. Уряд продовжує програми пільгового кредитування, програму безповоротних грантів єРобота, підтримку українських стартапів. Також запускаємо нові програми для індустріальних парків, для реалізації інвестиційних проєктів, для підтримки українського виробника, - додав голова уряду. 

Нагадаємо, Кабмін подав законопроєкт до парламенту, який дозволить залучити 25,8 мільярда гривень цього року і 93,7 - наступного на додаткові дрони і підвищення виробництва озброєння.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW