Протягом тижня фахівцями Командування Сил підтримки ЗСУ обстежено та очищено від вибухонебезпечних предметів понад 607 га сільськогосподарських угідь, лісових масивів та інших територій29 груп розмінування Командування Сил підтримки Збройних Сил України щодня обстежують та очищують від небезпечних знахідок Київщину, Харківщину, Миколаївщину та Херсонщину.

Про це повідомляє Служба звʼязків з громадськістю Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

Протягом тижня, що минув, фахівцями Командування Сил підтримки Збройних Сил України обстежено та очищено від вибухонебезпечних предметів понад 607 га сільськогосподарських угідь, лісових масивів та інших територій, на яких вилучено та знешкоджено 730 вибухонебезпечних предметів.

Всього з початку широкомасштабної збройної агресії рф проти України групами розмінування підрозділів Командування Сил підтримки Збройних Сил України очищено від вибухонебезпечних предметів понад 8 367 га сільськогосподарських угідь, вилучено та знешкоджено 113 187 вибухонебезпечних предметів. 

"Повертаємо безпеку в громади", - зазначили в Службі звʼязків з громадськістю Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

 Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW