На київській трасі в селі Красне запрацювала АЗСНещодавно відновила свою роботу ще одна АЗС неподалік від Чернігова – одна з тих, які постраждали від час обстрілів росіян. Мова йде про АЗС WOG, яка розташована у селі Красне на київські трасі у 25 км від Чернігова.

Як повідомили редакції нашого сайту у прес-службі мережі WOG, у березні 2022 року АЗК в с. Красне була обстріляна російськими «градами». Були прямі потрапляння ракет у паливорозподільні колонки, після чого приміщення автозаправного комплексу згоріло.

На київській трасі в селі Красне запрацювала АЗС, фото-1

Наразі АЗК в с. Красне працює в тимчасовому форматі. Як можна побачити на фото, будівля комплексу наразі не відновлена повністю. Але за словами представників компанії, вони планують масштабну реконструкцію цього АЗК.

Зараз тут можна заправити авто якісним пальним – в асортименті всі види пального. Також у продажі є гарячі напої, фірмові хот-доги, десерти і необхідні супутні товари. Важлива деталь для подорожуючих – туалет для відвідувачів наразі працює, ймовірно запрацює вже після відновлення АЗК.

Наразі на Чернігівщині працюють усі чотири АЗК WOG: в с. Красне, с. Кіпті, Прилуках та Чернігові. АЗК у Чернігові, що розташована на проспекті Миру, відновила роботу 4 листопада 2022 року після руйнування внаслідок бойових дій, що точилися в місті.

Чернігівська Медіа Група


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW