У Покровську відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомогиУ Покровську було затверджено черговий перелік заяв на отримання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету.

У Покровську відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги, фото-1

Під час чергового засідання комісія з питань надання одноразової матеріальної допомоги розглянула 27 пакетів документів, які надійшли від мешканців громади протягом останнього місяця. 

У Покровську відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги, фото-2

Три з них стосувались призначення матеріальної допомоги сім’ям загиблих внаслідок збройної агресії рф. Так, комісією було визначено компенсацію у розмірі 100 тис. грн. родині загиблого під час ворожого обстрілу 7 серпня. 

У Покровську відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги, фото-3

Окремо були прийняті рішення про виділення фінансової підтримки двом родинам загиблих військовослужбовців. Кожна з них з місцевого бюджету отримає по 50 тисяч гривень.

У Покровську відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги, фото-4

Всі інші заяви стосувались отримання фінансової допомоги на лікування. 

У Покровську відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги, фото-5

«За результатами обговорень було прийнято позитивні рішення щодо надання матеріальної допомоги, задоволено усі заяви громадян. Під час розгляду документів, наданих заявниками, комісією враховані висновки, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників та обставини, в яких перебуває родина», - зауважила Олена Харчевна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW